Hakkımızda – stick şeker, toz dolum, dole, çatal bıçak kılıfı 2017-08-07T16:03:13+00:00

HAKKIMIZDA

Yıllardır Ambalaj Sektöründe olan Berk Ambalaj, fason üretim yaptırdıktan sonra kendi son model makine parkına alarak Ambalaj Sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Başlattığı atağıyla bugün bir çok kurumsal firmaya hizmet vermektedir. Sektörün zorluklarına rağmen, özü sözü bir olan Berk Ambalaj, ıslak mendil konusunda önce Ankara’da sonra Türkiye’de sektörün ilkleri arasında yer almıştır. En iyiye ulaşmak için makine parkına ıslak mendil, stick şeker, amerikan servis gibi makineleri bünyesine katmıştır.

Müşteri memnuniyeti bizim için birinci sıradır ve en önemli özelliğimiz verdiğimiz tarihlerden sapmamamızdır. Bu özelliğimizden dolayı bir çok müşterimiz tarafından tercih sebebidir.

Islak mendil, stick şeker, toz dolum gibi ürünleri bünyesinden bulunduran Berk Ambalaj, sektöründeki bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde sektörde oldukça farklı bir konumdadır. Hedefimiz, bu ayrıcalıklı konumdan aldığımız güçle, teknolojik gelişmeleri de takip ederek, sürekli gelişerek, ürün kalitemizi en yükseğe taşıyıp müşterilerimize hak ettikleri en kaliteli hizmeti sunmaktır. Sizlerden aldığımız takdir bizleri daha iyiye doğru götüren yolda rehberimiz olmaktadır.

Kendi imalatımız olan ürün yelpazemizde; kolonyalı ve hijyenik mendil imalatı, baskılı peçete, baskılı dispenser peçete, kağıt havlu, baskılı ambalaj kağıdı, baskılı pide, dürüm, pasta, tatlı kutuları, tek kullanımlık paket tuz, şeker, baharat çeşitleri, sakarin, kürdan, pipet, dole, magnet, oto kokusu, kibrit, baskılı poşet, çatal bıçak kılıfı 30’u aşan son teknoloji makinelerimizle üretip siz değerli müşterilerimize üretip en kaliteli şekilde sunmayı kendimize görev edindik.

Üretimini yaptığımız her türlü ürünün SAĞLIK BAKANLIĞI, TARIM KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI izin belgeleri mevcut olup ürünlerimizin hepsi yürürlükteki tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir şekilde üretilmektedir.
Berk Ambalaj, müşteri odaklı çalışması sayesinde her daim sayısı artan geniş müşteri portföyüne hizmet vermeye devam etmektedir.

0
Ürettiğimiz toplam ürün miktarı
0
Müşteri
0%
Mutlu Müşteri